Užičani dali ultimatum policiji, rok do ponedeljka uveče

Advokat Mihailo Krstić, koji zastupa uhapšene nakon protesta u Užicu, pozvao je, ispred Policijske uprave sve Užičane da u ponedeljak uveče izađu na ulice. Naglasio je kako mu se čini da se policajci koji su juče tukli građane Užica danas stide i dodao da je jako važno da „izaberu stranu“, jer će „već večeras biti kasno“.