Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić odbacio je danas tvrdnje da Vlada Srbije planira eksproprijaciju za potrebe rudnika litijuma kompanije Rio Tinto i naglasio da, po Zakonu o eksproprijaciji, državni organi ne mogu da obave eksproprijaciju za račun privatne kompanije, saopšteno je iz njegovog kabineta.
Умножите и налепите овај URL у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили
Умножите и налепите овај код у своје Вордпресово веб место како бисте угнездили